• Bedir Mh. Ataseven Cd. No: 1/1 Selçuklu/KONYA
  • +90 850 888 53 42

Çözümlerimiz

Çözümlerimiz

Çözümlerimiz

Konya Elektrikli Araçlar, filo yöneticileri, işyerleri, bayiler, otoparklar, kamu birimleri ve diğer birçok ticari alan için çeşitli elektrikli araç şarj istasyonları sunmaktadır. Yaklaşımımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak anlamak ve elektrikli araç şarj çözümünü sunmaktır. Her tür elektrikli aracın güvenli şekilde şarj edilmesi için sürekli gelişen yüksek kaliteli şarj istasyonlarımız mevcuttur.

Akaryakıt İstasyonları Akaryakıt İstasyonları elektrikli araç pazarındaki büyüme karşısında gelişmelere en hızlı adapte olan ve yeni fırsatlar konusunda lider sektörler arasındadır. Elektrikli araç şarj istasyonları dünya çapında her tür yakıt perakendecisinde önemli rol oynayacaktır. Şehir içinde bulunan benzin istasyonunuz veya otoyol benzin istasyonunuz için elektrikli araç şarj çözümleri sunuyoruz.

Konut, Site, Rezidans Yollarda artan elektrikli araç sayısı, toplu olarak ikamet edilen apartmanlar ve konut mülkleri için elektrikli araç istasyonlarının kurulumu zorunlu hale getiriyor. Konut, apartman ve site sahipleri elektrikli araç şarj istasyonu kurarak elektrikli araç kullanıcıları için şarj hizmeti sağlayabilmektedir. Böylece elektrikli araca sahip olan site sakinleri şarj istasyonlarını kullanabilmektedir. Konya Elektrikli araçlar tam … Continue reading Konut, Site, Rezidans

Oteller Konaklama sektöründeki oteller, çevreye fayda sağlamak, konukları çekmek ve kârlarını iyileştirmek için sürdürebilir iş uygulamalarına yatırım yapmaktadır. Elektrikli araç şarj istasyonları bu hedefler doğrultusunda değişen tüketici beklentilerine hitap ederek fayda sağlar. Otel otoparklarınıza yapacağınız elektrikli araç şarj yatırımları için şarj çözümleri sunuyoruz.

Sağlık Kuruluşları Hasta/hasta yakını ve sağlık çalışanları, sağlık kuruluşlarında bulundukları sürede elektrikli araçlarını şarj edebilecekleri şarj istasyonlarına ihtiyaç duymaktadırlar. Hasta için oluşabilecek acil durumlarda elektrikli araçların kolaylıkla şarj edilebileceği şarj hizmetleri sunuyoruz.

Alışveriş Merkezleri Alışveriş merkezlerinde geçirilen uzun sürelerde elektrikli araç sahiplerinin araçlarını şarj edebilmeleri alışveriş merkezlerinin tercih edilmesini sağlayan faktörlerden olacaktır. İnsanlar alışveriş merkezlerinde zaman geçirirken alışveriş merkezi otoparkında araçlarını şarj edebilecekleri şarj hizmetleri sunuyoruz.

Bireysel Kullanım Elektrikli aracınızı kendi evinizin otoparkında veya özel bir işyeriniz varsa sadece sizin kullanabileceğiniz şarj çözümleri sunuyoruz. AC şarj istasyonlarında 3,7 kW’dan 22 kW’a kadar güç seçenekleri sunduğumuz cihazlarımızda altyapınıza ve aracınıza en uygun modeli seçebilirsiniz.

İş Merkezleri ve Plazalar İş merkezlerinde ve plazalarda çalışma saatleri içerisinde çalışanların elektrikli araçlarını park yerlerinde şarj işlemlerini gerçekleştirebileceği imkânlar sağlıyoruz. İş merkezlerinin yöneticilerine sunmuş olduğumuz çözümle birlikte online şarj istasyon yönetim sistemi üzerinden tükettiği kadarını ödediği şarj çözüm sistemi sunuyoruz.

Kamu Kurumları ve Belediyeler Yerel makamlar ve kamu kurumları, bölge sakinlerinin refahının iyileştirilmesine de katkıda bulunan bölgenin ve altyapının geliştirilmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Elektrikli şarj ağının genişletilmesi, e-mobilitenin yaygınlaşması ve dolayısıyla hava kirliliğinin azaltılması ve daha yeşil şehirler yaratılması için gereklidir. Birlikte çalışalım ve sürdürülebilirliği destekleyelim.

Restoran ve Dinlenme Tesisleri Dinlenme tesisleri/Restoranlar için insanların yolculuk sırasında hem yemeklerini yiyerek dinlenebileceği hem de araçlarını şarj ederek zamandan tasarruf edebileceği şarj çözümleri sunuyoruz. Müşterinin tercihlerini olumlu etkileyerek memnuniyeti artıracak şarj hizmetleri sağlıyoruz.