• Bedir Mh. Ataseven Cd. No: 1/1 Selçuklu/KONYA
  • +90 850 888 53 42

Sınıflandırılmış İletiler: Çözümlerimiz

Restoran ve Dinlenme Tesisleri Dinlenme tesisleri/Restoranlar için insanların yolculuk sırasında hem yemeklerini yiyerek dinlenebileceği hem de araçlarını şarj ederek zamandan tasarruf edebileceği şarj çözümleri sunuyoruz. Müşterinin tercihlerini olumlu etkileyerek memnuniyeti artıracak şarj hizmetleri sağlıyoruz.

Kamu Kurumları ve Belediyeler Yerel makamlar ve kamu kurumları, bölge sakinlerinin refahının iyileştirilmesine de katkıda bulunan bölgenin ve altyapının geliştirilmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Elektrikli şarj ağının genişletilmesi, e-mobilitenin yaygınlaşması ve dolayısıyla hava kirliliğinin azaltılması ve daha yeşil şehirler yaratılması için gereklidir. Birlikte çalışalım ve sürdürülebilirliği destekleyelim.

İş Merkezleri ve Plazalar İş merkezlerinde ve plazalarda çalışma saatleri içerisinde çalışanların elektrikli araçlarını park yerlerinde şarj işlemlerini gerçekleştirebileceği imkânlar sağlıyoruz. İş merkezlerinin yöneticilerine sunmuş olduğumuz çözümle birlikte online şarj istasyon yönetim sistemi üzerinden tükettiği kadarını ödediği şarj çözüm sistemi sunuyoruz.

Bireysel Kullanım Elektrikli aracınızı kendi evinizin otoparkında veya özel bir işyeriniz varsa sadece sizin kullanabileceğiniz şarj çözümleri sunuyoruz. AC şarj istasyonlarında 3,7 kW’dan 22 kW’a kadar güç seçenekleri sunduğumuz cihazlarımızda altyapınıza ve aracınıza en uygun modeli seçebilirsiniz.

Alışveriş Merkezleri Alışveriş merkezlerinde geçirilen uzun sürelerde elektrikli araç sahiplerinin araçlarını şarj edebilmeleri alışveriş merkezlerinin tercih edilmesini sağlayan faktörlerden olacaktır. İnsanlar alışveriş merkezlerinde zaman geçirirken alışveriş merkezi otoparkında araçlarını şarj edebilecekleri şarj hizmetleri sunuyoruz.

Contact to Listing Owner

Captcha Code